Metered!

تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی

با سلام. مدیر این سایت در خدمت شماست. شما با استفاده از موتور گوگل وارد این سایت شده و حال قرار است «تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی» را دانلود کنید. توضیحات «تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی» به قرار زیر است:

دانلود تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی، در قالب word و در 22 صفحه، قابل ویرایش. زمان بندی در گریدهای محاسباتی، مهم ترین نقش را در بهبود کارآیی ایفا می کند. زمان بندی ضعیف، باعث افزایش زمان اجرای کار و در نتیجه کاهش گذردهی گرید می شود. سیستم گرید، صدها یا هزاران کار را به طور هم زمان اجرا…

دانلود تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی ، در قالب word و در 22 صفحه ، قابل ویرایش شامل:

چکیده

مقدمه

طبقه بندی زمان بندی های پیشین

مروری بر زمان بندی های سیستم های توزیع شده و گرید

چکیده

زمان بندی در گرید های محاسباتی، مهم ترین نقش را در بهبود کارآیی ایفا می کند. زمان بندی ضعیف باعث افزایش زمان اجرای کار و در نتیجه کاهش گذردهی گرید می شود. سیستم گرید صدها یا هزاران کار را به طور هم زمان اجرا می کند و در نتیجه تصمیم گیری ضعیف در مورد مکان اجرای کار می تواند به طور چشم گیری باعث کاهش کارآیی شود. اما زمان بندی مؤثر یا به عبارت دیگر تصمیم گیری خوب در مورد مکان اجرای کار، یک مسأله بسیار دشوار و NP– Complete است که با چالش های مختلفی روبروست. یکی از این چالش ها، ارتباطات بین وظایف یا زیر کارهای موجود در یک کار است. علاوه بر آن محیط گرید ، یک محیط بسیار پویاست که تعداد منابع، در دسترس بودن آن ها، بار پردازنده و فضای دیسک در طول زمان مداوم در حال تغییرند. از طرف دیگر کارهای ویژگی های متفاوتی دارند که این امر زمان بندی های متفاوتی را طلب می کند. به عنوان مثال بعضی از کارها، نیازمند توان پردازشی بالا و بعضی نیازمند توان ارتباطی بالا بین وظایف خود هستند. در نهایت یکی از مهم ترین ویژگی های زمان بندی گرید که آن را از دیگر زمان بندی ها (مانند زمان بندی کلاستر) متمایز می کند، قابلیت مقیاس پذیری آن است. زمان بندی بسیار ساده ای (مانند زمان بندی تصادفی، چرخشی تکراری و…) استفاده می کنند و زمان ارتباطات بین وظایف یک کار و هم چنین زمان ارسال یک کار از یک نقطه گرید به نقطه دیگر را نادیده می گیرند. علاوه برآن، با توجه به این که غالب زمان بندی ها، عمل زمان بندی را در یک سطح انجام می دهند و با عناصر پردازنده و وظیفه سروکار دارند، معمولاً قابلیت مقیاس پذیری خوبی ندارند .

در این تحقیق به منظور مقیاس پذیر بودن، مسأله زمان بندی در دو سطح بررسی شده است. در سطح بالا که همان زمان بندی در سطح گرید است، زمان بند با عناصر کلاستر یا سایت و کار سروکار دارد. در حقیقت گرید، مجموعه ای از سایت ها در نظر گرفته شده که هر یک نماینده یک سازمان یا فرد است. از یک تا چند صد ماشین دارد. تأکید اصلی تحقیق نیز بر روی همین زمان بند سطح بالا است که به آن گلوبال یا سراسری نیز گفته می شود و وظیفه آن اختصاص کل یک کار (با تمام وظایف موجود در آن) به یک کلاستر است. سپس زمان بند سطح پایین (زمانبند سطح کلاستر) وظایف موجود در کار را بر روی نودهای موجود در کلاستر، زمان بندی و اجرا می کند. پیشتر، زمان بندی های سطح کلاستر خوبی طراحی و پیاده سازی شده است .

  • تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی
  • زمان بندی در گریدهای محاسباتی
  • گرید
  • گرید محاسباتی
  • دانلود تحقیق زمان بندی
  • دانلود تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی

فرمت: doc

لینک دانلود

اگر درباره «تحقیق زمان بندی در گریدهای محاسباتی» پرسشی دارید یا در مراحل دانلود و دریافت به مشکل برخورده اید به تلگرام ما (09168416830) پیام بفرستید و لینک «http://metered.ir/articles/29625-check-it.html» را همراه با پیام خود بفرستید.