Metered!

گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت

وقتتون بخیر. سایت ما فقط به جلب رضایت شما می اندیشد. شما برای نگارش پایان نامه یا مقاله خود یا به هر منظور پژوهشی دیگر به «گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت» نیاز دارید و برای همین اینجا هستید. قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید توصیه می کنم مشخصات «گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت» را به دقت بخوانید:

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت، در قالب word و در 44 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: تاریخچه سازمان، قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی، الف- سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت، ب- امور پژوهش،

دانلود گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت،

در قالب word و در 44 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول:

تاریخچه سازمان

قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی

الف- سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت

ب- امور پژوهش، آموزش و ترویج

ج- امور منابع طبیعی و آبخیزداری

د- امور زیربنایی کشاورزی و توسعه روستایی

ه- امور کشاورزی، دام و آبزیان

ز- امور حمایتی

شـرح وظایـف وزارت جهاد کشاورزی

الف- سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت

ب- امور پژوهش، آموزش و ترویج

ج- امور منابع طبیعی و آبخیزداری

د- امور زیربنایی کشاورزی و توسعه روستایی

ه- امور کشاورزی، دام و آبزیان

ز- امور حمایتی

فصل دوم:

معاونت امور زراعت

وظایف

جدول آماری سطح زیر کشت محصولات زراعی استان گلستان

پیشرفت علم علف های هرز در ایران

GIS، ابزاری کارآمد در تحقیقات علف های هرز

اهداف مبازرزه با علف های هرز

بررسی مقایسه ای آللوپاتی و رقابت

کم توجهی به اهمیت خسارت علف های هرز

جایگاه کنترل علف های هرز سبزی و صیفی در ایران

مبارزه شیمیائی با علف های هرز کلزا

جنبه هائی از کنترل یولاف وحشی درمزارع گندم

بیماری ساق سیاه کلزا رو به گسترش است

شناسایی با علف کش ها

آشنایی با سموم جدید شته کش- مبارزه با علف های هرز و بیماری کلزا

شناسایی آفات برگخوار کلزا

کشت گندم

مشاهده بیماری زنگ زرد در اوایل بهار

مشاهده فوزاریوم گندم در نیمه اول اردیبهشت ماه

آشنایی با علفکش های نازک برگ و علف کش های پهن برگ

زمین ها کوچک است، شالیکاری صرف نمی کند

زیتون

فصل سوم:

فرم های گزارش پیشرفت کارآموزی از شماره 9-1

فرم پایان دوره کار آموزی

بخشی از متن گزارش کارآموزی:

تنوع اقلیمی، وجود منابع و ذخایر غنی، امکان ایجاد اشتغال مولد کم هزینه و زودبازده و وجود مزیت نسبی در تولید و صدور محصولات، از جمله قابلیت های بخش کشاورزی است.

٢٣ درصد شاغلان کل کشور در این بخش اشتغال دارند و ٢٦ درصد تولید ناخالص داخلی، ٢٦ درصد صادرات غیر نفتی و بیش از ٨٠ درصد غذای کشور در بخش کشاورزی تامین می شود.

این بخش از نظر تولید، اشتغال، صادرات، حفاظت و بهره برداری اصولی از منابع طبیعی و خدادادی ، توسعه تحقیقات و فنآوری ها و توسعه مشارکت های مردمی، یکی از ارکان مهم اقتصاد و امنیت کشور به حساب می آید.

بخش کشاورزی و توجه به توسعه و عمران روستا ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همواره مورد اهتمام و تایید قانونگذاران، برنامه ریزان و دستگاه های اجرایی و محور توسعه اقتصادی و اجتماعی بوده و تحولات وسیعی در عرصه کشاورزی و روستاها و مناطق عشایری به وجود آمده است.

اما به علت برخی ناهماهنگی ها و سیاست ها، نظام ها و روش های ناکارا، تداخل وظایف ، دوباره کاری ها…و بروز حوادث طبیعی (نظیر خشکسالی و سیل) بخش کشاورزی در سال های اخیر با دشواری هایی روبه رو بوده که مانع از رشد مطلوب این بخش شده است.

به منظور رفع این نابسامانی ها و نارسایی ها، براساس قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران دولت مکلف شده تا در جهت اصلاح نظام اداری ، کاهش تصدی های غیر ضروری، ارتقای بهره وری و کارایی نیروی انسانس و مدیریت دستگاههای اجرایی، حذف موازی کاری ها…و تجمع امور کشاورزی ، دام، توسعه و عمران روستایی تدابیر لازم را اتخاذ کند. در این راستا، لایحه ادغام وزارتخانه های جهادسازندگی و کشاورزی و تشکیل وزارت جهاد کشاورزی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهیه شد و پس از تصویب هیات وزیران در تاریخ بیست و ششم مرداد ماه سال ١٣٧٩ با قید یک فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد. این لایحه پس از ماه ها بحث و بررسی کارشناسان ، سرانجام در تاریخ ششم دی ماه سال ٧٩ به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید و در تاریخ دهم دی ماه ١٣٧٩ توسط شورای نگهبان تایید شد.

نظربه اهمیت این قانون و ضرورت آگاهی همکاران از مفاد آن لازم دیدیم تا متن کامل «قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی» را منتشر کنیم.

امید است با تلاش همه اعضای خانواده بزرگ جهاد کشاورزی، زمینه های تحقق این قانون فراهم شود و در آینده ای نزدیک شاهد توسعه پایدار کشاورزی ایران باشیم…

  • گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح
  • گزارش کارآموزی زراعت
  • گزارش کارآموزی اصلاح نبات
  • گزارش کارآموزی جهاد کشاورزی
  • گزارش کارآموزی اداره جهاد کشاورزی
  • گزارش کارآموزی در جهاد کشاورزی
  • دانلود گزارش کارآموزی جهاد کشاورزی

فرمت: doc

لینک دانلود

چنانچه درباره «گزارش کارآموزی زراعت و اصلاح در جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت» سوال دارید یا در مراحل دانلود به مشکل برخورده اید با تلگرام ما (09168416830) در تماس باشید و همراه با پیام خود لینک «http://metered.ir/articles/9400-check-it.html» را ارسال کنید.